На закарпатській Свалявщині збудують трасу для мотокросу (ФОТО)

blogger templatesУ п’ятницю, 24 червня, голова Закарпатської Хвала Олександр Ледида зустрівся з засновником ГО «Сольво-Ямаха ТІМ» Олександром Шовшем. Темою розмови стала саме можливість будівництва майбутньої траси.

Наразі на Великоберезнянщині вже є сертифікована траса, на якій щороку проводять етапи чемпіонату України – змагання вже здобули популярність і серед спортсменів, й серед вболівальників.

Засновник ГО "Сольво-Ямаха ТІМ" Олександр Шовш, в команді якого є чемпіони України з мотокросу, звернувся до Олександра Ледиди з проханням сприяти будівництву траси поблизу Сваляви. Будувати її планують коштом громадської організації та за допомоги спонсорів. Від обласної влади просять сприяння в питанні виділення землі – у довгострокову оренду. З світовими стереотипами така траса має бути довжиною 1600-1800 метрів. До того ж, мати розгалужену інфраструктуру – велику стоянку для автомобілів учасників, трибуни, спеціально відведені місця для суддів, медпункт та багато іншого. Також у намерениях організаторів відкрити дитячу среднее учебное заведение спорту. Займатись виділенням землі для спортивного об'єкту буде, зокрема, обласне управління молоді та спорту. Розглянуть можливість пільгових разумов оренди. Олександр Ледида пообіцяв повну підтримку обласної влади, повідомили Закарпаття интернет в прес-центрі Закарпатської Хвала.

завантаження контенту...

0 Response to "На закарпатській Свалявщині збудують трасу для мотокросу (ФОТО)"

Post a Comment